HAKKIMIZDA

shutterstock_173558135

Biz Kimiz?

Mef Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. eğitimli ve çalışkan kadrosu ile, sektörün lider sigorta şirketi AXA SİGORTA A.Ş. nin tüm branşlarında faaliyet gösteren A tipi, yetkili acentesidir.

AXA Sigortanın 2002 yılından itibaren yetkili acentesi olan firmamız sağlık, hayat ve tüm elementer branşlarda yetişmiş uzman kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile gelecekte karşılaşabileceğiniz risklerin çözümünde en yakın ortağınızdır. Faaliyet gösterdiğimiz sigortacılık sektöründe hedefimiz; güvenilir, çağdaş ve yenilikçi bir anlayış ile 21.yüzyıl sigortacılığı yapmaktır. Hizmet prensibimiz ise; sigorta poliçesini oluşturmadan önce ilgili kişi veya kurumun risklerini analiz etmek ve en önemli beklenti olan kaliteli hizmeti sürekli kılmaktır.

Acenteliğimiz müşteri memnuniyetini temel felsefe olarak kabul ederek, geniş ürün yelpazesiyle değerlerini güvence altına almak isteyenlere profesyonel sigortacılık ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu anlayış ile,sigortacılığın poliçe kağıtlarından pratiğe döndüğü an, yani bir hasar durumunda meydana gelen zararın tarafınıza ödenmesi sürecinde her zaman yanınızdayız.

Geleceği göremezsiniz ama güvenceye alabilirsiniz. Güvenli bir yaşam için Mef Sigortayı seçin…